KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9714010
nr 971 4010
Pastell
C Ljungström, Fågel, signerad, 26x20
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2015
kl 19:02:00
200 kr
250 kr